За допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою 8,3 тис. осіб

6 лет назад 0

У січні-квітні поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 17,3 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 9,6 тис. зареєстрованих безробітних, з яких половину складають жінки, третину — безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 8,3 тис. осіб. Упродовж січня-квітня 2018 року роботодавці області надали до служби зайнятості 9,6 тис. вакансій, що на 6% більше минулорічного показника. В середньому по Херсонській області на 01 травня 2018 року на одну вакансію претендувало 8 осіб, які шукали роботу.

Активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Впродовж січня-квітня 2018 року 93 безробітних працевлаштовано на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку

праці. За словами Євгенія Єрашова професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 3,4 тис. безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані.

З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 2,1 осіб з числа безробітних.