За користування землею на Херсонщині сплачено 627 мільйонів гривень

4 года назад 0

Упродовж 2019 року місцеві бюджети херсонського краю збагатилися 627,5 млн. грн. плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Порівняно з відповідним періодом позаминулого року надходження зросли на 97,7 млн. грн. або 18%. Про це повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Переважну більшість складають кошти, які сплатили суб’єкти господарювання — 405,7 млн. грн. або 65% від усієї суми збору по області.
Громадяни — власники земельних ділянок та землекористувачі додали до місцевих бюджетів громад 35%, або 221,8 млн. грн. плати за землю.

П’ятірка міст та районів Херсонщини, що забезпечили найбільші платежі суб'єкти підприємництва та громадян з плати за землю: м. Херсона – 126 млн. грн., м. Нова Каховка – 50 млн. грн., Генічеського, Каховського та Голопристанського районів – 50 млн. грн., 42 млн. грн. та 40 млн. грн. відповідно. Їх питома вага у загальній сумі надходжень плати за землю по області складає майже половину.