За минулий рік з  Херсонщини до Києва перерахували 413 мільйонів гривень військового збору

2 года назад 0

Головний з податків на Херсонщині, виконувач  обов`язку начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та місті Севастополі Ігор Клим повідомив представникам ЗМІ звіт за минулий рік зі збору  податку на військо. Відрахування спрямовані до Києва на зміцнення оборони збільшилися.

Податківці Херсонщини звітували що упродовж минулого року платники податків Херсонщини спрямували до державного бюджету 413 млн гривень військового збору. У порівнянні з 2020 роком надходження військового збору збільшилися на 78,8 млн гривень або 24%. 

Позитивна динаміка надходжень військового збору є результатом зростання рівня відповідальності роботодавців, підприємців і жителів області.

Варто нагадати: об’єктом оподаткування військовим збором є заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати і винагороди, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільноправовими договорами, орендна плата, купівля – продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Ставка збору становить 1,5% від нарахованої суми доходу. Здебільшого його утримують та сплачують до бюджету роботодавці, які виплачують трудові доходи, та податкові агенти. У разі отримання інших доходів (у тому числі іноземних), з яких не сплачено збір, відповідальним за його перерахування є сам платник.

Все це іде на оборону України!