За минулу добу поліція Херсонщини відкрила три кримінальні провадження за незаконну порубку дерев

4 года назад 0

Вчора, 10 грудня, у двох районах Херсонщини були зафіксовані факти незаконної порубки дерев. Наразі підраховуються завдані природньому середовищу збитки. Правоохоронці районних підрозділів вживають всі заходи по встановленню осіб, причетних до вчинення злочинів. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Так, в Горностаївському районі біля с. Заводівка лісничі виявили два місця з незаконною порубкою дерев. При виїзді за вказаними координатами поліцейські зафіксували у першому випадку факт спилювання 7 дубів, у другому – 54 дерев білої акації.

А близько 21:00 працівники сектора реагування Голопристанського відділення поліції під час патрулювання території районного центру біля «Елеватору» виявили 10 спиляних та підготовлених до вивозу дерев вільхи.

Наразі поліцейські встановлюють особи правопорушників, причетних до незаконного видобутку деревини. За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу».

Поліція Херсонщини звертається до громадян: якщо ви стали свідками порубки дерев або володієте інформацією про осіб, які займаються незаконним видобутком та продажем деревини, прохання повідомляти в поліцію за номером «102». Анонімність гарантується.