Затриманого депутата облради ДБР підозрює в шахрайстві 

4 недели назад 0

В Державному бюро розслідувань розкрили подробиці затримання депутата облради від партії “Нам тут жити” Сергія Кульчиковського.

За інформацією ДБР, у липні 2021 року Херсонська обласна рада розглядала питання щодо придбання LED-екрана, який був встановлений у місцевому аеропорту рекламним агентством.

Власник агентства висловив готовність продати екран, але його не влаштовувала ціна, запропонована Радою. Він звернувся до депутата Херсонської облради, який є членом бюджетної комісії, аби той допоміг збільшити ціну хоча би до собівартості LED-екрана.

“Депутат сказав, що може «домовитися» про збільшення ціни удвічі, але власник рекламного агентства має заплатити йому за це 300 тис. гривень. При цьому він зауважив, що частина грошей нібито буде передана правоохоронцям, аби вони не помітили раптового подорожчання”, – розповіли у ДБР.

9 листопада 2021 року працівники ДБР затримали депутата одразу після отримання всієї суми. Вирішується питання щодо повідомлення депутату про підозру у шахрайстві, вчиненому у великих розмірах (ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 190 КК України).


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.