Завершили роботу обласні літні профільні школи Малої академії наук

4 недели назад 0

Уже традицією стало для КЗ «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради проведення обласних літніх профільних шкіл на узбережжі Чорного моря.

Цього року 45 юних науковців (переможці інтелектуальних конкурсів дослідно-експериментального спрямування обласного, всеукраїнського, мвжнародного рівнів) закладів освіти Херсонщини відпочивали та навчалися з 18 серпня по 1 вересня. Як завжди, гостинно зустрів учасників колектив позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Крилатий» (с. Красне Скадовського району Херсонської області), у якому для проведення занять було облаштовано зручні локації з сучасним технічним обладнанням.

Викладачі літньої школи працювали в трьох профільних секціях за такими напрямами: філологічний, фізико-технічний, аграрно-біологічний.

Учасники філологічної школи долучилися до інфо-медійної грамотності, навчилися відрізняти правдиві відомості від фейків, а також виконували вправи з ігрової риторики. Біологи занурювалися у вивчення тем «Віруси», «Біорізноманіття Херсонської області», «Визначення органічних сполук в клітинах рослин» (зазначимо, що в пригоді стали мікроскопи). Нейронні мережі, сучасні прискорювачі, математичні методи швидких обчислень та теорію наближень досліджували фізики. Крім того, для учасників літніх профільних шкіл було організовано автобусну екскурсію до заповідника «Асканія – Нова». В День Пам’яті захисників України юні науковці вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та стали учасниками бесіди «Іловайська трагедія. Хроніка подій».

За 14 днів Літньої школи діти встигли поспілкуватися з науковцями Херсонщини, ознайомитися з актуальними темами за профілем і, звичайно, засмагнути, відпочити та знайти нових друзів.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.