Землі Херсонщини «принесли» 490 мільйонів гривень місцевим громадам

3 года назад 0

За 9 місяців 2019 року землевласники та землекористувачі Херсонської області перерахували 490 млн. грн. плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності. Це на 74,5 млн. грн. або на 18 відс. більше від попереднього року. Про це повідомили спеціалісти управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Левову частину доходів громад Херсонщини — 297 млн. грн., або 60 відс. загальних надходжень за використання земельних ділянок — сплатили юридичні особи. Це на 43,4 млн. грн. більше, ніж торік. Ще 193 млн. грн. плати за землю перерахували місцевим громадам фізичні особи-підприємці нашої області.

Активно скарбниці місцевих громад наповнювали підприємства та громадяни на территорії обслуговування Херсонського управління — (212 млн. грн.) та Новокаховського управління (179 млн. гривень). Разом вони перерахували 80 відс. плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.