Зрадник Сальдо попри санкції відкрив компанію у Великій Британії, – The Guardian

1 месяц назад 0

Головний запроданець Херсонщини Володимир Сальдо, проти якого Велика Британія запровадила санкції, відкрив аграрну компанію в країні. Про це повідомляє видання The Guardian з посиланням на реєстр юридичних осіб Великої Британії.

“У червні 2022 року британський уряд заморозив активи Сальдо й заборонив йому в'їзд до країни. Попри це з листопада він значиться власником компанії Grainholding Ltd з офісом у Лондоні. Підприємство спеціалізується на вирощуванні та торгівлі зерном”, – пише видання.

Статутний капітал організації – 1 млн фунтів. Сальдо обіймає посаду директора компанії, йому належить частка 50% організації. Власником іншої половини та комерційним директором вказано Григорія Смітюка, який начебто живе в Києві.

Видання зазначає, що в Британії не потрібно підтверджувати особу, яка надалі буде значитись власником того чи іншого бізнесу.

Після реєстрації компанії запис про Сальдо в списку санкцій поповнився даними, зазначеними в установчих документах Grainholding Ltd. Це може означати, що британська влада знала про існування компанії та вважала дані про власника справжніми, зазначає медіа.

Крім того, Grainholding Ltd спочатку була зареєстрована в будівлі, до якої, за словами представниці компанії, не мала стосунку. Коли журналісти The Guardian розпочали розслідування, адреса в реєстрі змінилася.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.