![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2022/08/c1cfc6ad073bb49be800d08e639aaa86.jpg)
ЗСУ вдарили по будівлі управління магістрального каналу біля Каховки
2 года назад 0
Українські захисники завдали точний удар по будівлі Управління Каховського головного магістрального каналу в селі Любимівка, що поруч із Каховкою.
Російські військові розміщують свою техніку біля стратегічної інфраструктури, як на Каховській ГЕС, так і на та магістральному каналі, повідомив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.
«Наші ЗСУ працювали й будуть працювати ювелірно. Задача наших військових вигнати орків і не пошкодити важливих об’єктів і тим більше — зберегти людей», – написав Хлань.