Звільнення Кінбурнської коси та островів доцільне при повномасштабній деокупації всієї Херсонщини, — Єрін

3 недели назад 0

Кінбурнська коса та острови — відкрита територія і кидати туди усі Сили та засоби зараз недоцільно. Про це в ефірі національного Телемарафону заявив Євген Єрін керівник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку.

“Це питання довгострокової перспективи. Кінбурнську косу більше контролює противник. Разом з тим, завдяки нашому вогневому контролю, противник не може там зосереджувати велику кількість груп своїх військ. Тому хочу пояснити: і острови, і Кінбурнська коса, їх звільнення можливе лише під час загального звільнення нашої території. Окреме звільнення Кінбурнської коси не є зовсім доцільним. Чому? Тому що там відкрита місцевість і вогневі ураження противника може нанести більше шкоди, ніж ми отримаємо перевагу під час звільнення цієї території”, — зазначив Єрін.

Водночас керівник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку зазначив, що росіяни під прикриттям островів намагаються вести диверсійно-розвідувальні дії, виявляти вогневі позиції українських військових. Але всі їх спроби присікаються.

Раніше ми повідомляли, що у дельті Дніпра Сили оборони знищили російський катер.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.