1 квітня на Львівщині відкрили нове родовище газу

1 год назад 0

На території Львівської області відкрили нове газове родовище для збільшення видобутку газу. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації (ЛОДА).

«Пам’ятаєте вчорашні звуки, схожі на вибухи, через які багато хто на Львівщині не спав пів ночі? Офіційно: у Львівській області відкрили нове газове родовище! Далі тільки нарощуватимемо видобуток! Слава Україні!» – повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації (ЛОВА) Максим Козицький.

Так, у ніч проти 1 квітня під час повітряної тривоги у соцмережах мешканців Львова й області стала поширюватися інформація про звуки, схожі на вибухи. Як з’ясувалося, ці звуки було викликано роботою одного з підприємств газодобувної галузі.

За словами Козицького, в одному з населених пунктів області працівники газовидобувної вежі здійснили контрольований викид суміжних газів.

«Під час скидання було чутно звук, схожий на вибух. Також сталося часткове загоряння. Ці події співпали з повідомленням про повітряну тривогу», – розповів Козицький.

Запаси цього родовища, виходячи з проведених пошуково-розвідувальних робіт і сейсмічних досліджень, оцінювалися в 1 млрд кубометрів.