Адвокат екс-голови Херсонської облради давав свідчення проти Рищука у “справі Гандзюк”

2 года назад 0

Адвокат колишнього голови Херсонської облради Владислава Мангера Дмитро Ільченко заявив, що давав слідчим Служби безпеки України свідчення про винуватість очільника міста Олешки Євгена Рищука в рамках іншого провадження, в якому також розслідується напад на Катерину Гандзюк. Про це він заявив на судовому засіданні вчора, 14 вересня. 

За словами адвоката, він також дав свідчення проти генерала СБУ та колишнього працівника спецслужби Данила Доценко, якого в ЗМІ називали куратором Катерини Гандзюк, та слідчого, який допитував Ільченко. Також був допит іншого захисника Мангера Андрія Мурашкіна. Адвокат Дмитро Ільченко зазначив, що друге провадження досі розслідується, на відміну від провадження, яке наразі розглядається в суді. 

Які саме свідчення дав Ільченко слідчому Служби безпеки України, невідомо. Але ці матеріали справи можуть розкрити, якщо суддя задовільнить клопотання адвокатів Мангера про доступ до них. Також Дмитро Ільченко заявив про можливого нового свідка, який дасть свідчення про “конкретну особу”, яка може бути причетна до замовлення нападу на Катерину Гандзюк. 

“Мурашкін опитував особу, яка допитувалася слідчими щодо того, що конкретна особо в липні повідомила цій особі, що Гандзюк набридла і вона з нею щось зробить. А в нас не було цього протоколу. Тому ми будемо вимушені додатково заявити цього свідка”, – заявив Ільченко. 

Про кого саме йде мова цього разу, адвокат не зазначив.