Армія РФ не має потужних сил для наступу на Херсонському напрямку, але ми готові до всього — Єрін

8 месяцев назад 0

Армія РФ не має потужних сил для наступу на Херсонському напрямку, але Сили оборони готові до будь-якого розвитку подій. Про це в етері загальнонаціонального марафону заявив начальник об’єднаного пресцентру оборони Таврійського напрямку Євген Єрін.

За його словами, на Херсонському напрямку у районі островів російська армія діє з допомогою диверсійно-розвідувальних груп. Усі спроби розвідки завершуються або їхнім знищенням, або відступом.

"Херсонський, як можливий напрямок наступу росіян, ми не розглядаємо. Бо у них немає достатньо потужного угрупування і відповідно якихось сил і засобів, щоб здійснити повномасштабний наступ. Але разом з тим, не виключаємо, що на будь-якому напрямку вони можуть посилити угруповання і перейти до більш активних дій",  — сказав Євген Єрін.

Також він повідомив, що протягом певного часу у Херсоні спостерігалось відносне затишшя, зараз Сили оборони спостерігають нарощування зусиль армії РФ і потрібно готуватись до будь-якого розвитку подій. Що відомо

  • За добу 29 січня російська армія з артилерії, РСЗВ, мінометів, танків та БМП 42 рази обстріляла територію Херсонщини. Загинули три людини, вісім — поранених.