Банальний аферист: «подвиг» Гройсмана рознесли в пух і прах

6 лет назад 0

Кабмін вирішив не переглядати ціну на газ для населення з квітня, і залишити її на нинішньому рівні ще на 2 місяці. За цей період Верховна Рада повинна прийняти закон про антикорупційний суд. Якщо остаточний варіант цього законопроекту не викличе претензій МВФ, що наразі малоймовірно, то уряду доведеться продовжити переговори про ціну газу.

Однак, цю новину  багато мас-медіа подали в іншому світлі. Уже кілька днів нам розповідають про "подвиг" прем'єр-міністр Володимира Гройсмана, який "встав на сторону народу" і відмовив злісному МВФ в підвищенні тарифів на газ для населення.

Оглядачі та блогери відреагували на новину про "подвиг " прем'єра.

Так, на  думку оглядача Олександра Дубинського, добре відомого всім українцям за програмою "Гроші", Гройсман  зовсім не герой, а банальний аферист.

"Тому що зобов'язання підвищувати тарифи на себе брав український уряд. Який звернувся до МВФ за кредитом і надав план, як буде наповнюватися бюджет. Зростання тарифів на газ це один з таких способів, оскільки НАК Нафтогаз це держмонополія, і її надприбуток (250% на газі) це доходи бюджету ", — написав Дубинський на своїй сторінці в Facebook.

Оглядач зазначив, що рішення не підвищувати тарифи пов'язано з тим, що Гройсман побудував фінансову піраміду на ринку держоблігацій.

"Рішення не підвищувати тарифи пов'язано з тим, що Гройсман побудував фінансову піраміду на ринку держоблігацій. Мінфін контролює 60% банківської системи, диктує депозитні ставки і вказує держбанкам на залучені кошти купувати ОВДП. І таким чином фінансує дірку в бюджеті. Тарифний податок замінили фінансовою пірамідою. І все одно за наш рахунок. Тому що піраміди завжди падають. Пам'ятайте про це, коли несете гроші в банк і слухаєте нісенітницю про тарифи", — резюмував Дубинський.

Інші оглядачі також відреагували на новину про те, що глава Кабміну ВолодимирГройсман "встав на сторону народу і відмовився піднімати ціну на газ на вимогу МВФ ".