Брехню про військових у Херсоні пропагандисти тиражують щодня

3 недели назад 0

У російській пропаганді може поєднуватись непоєднуване. Наприклад, вже кілька місяців роспропагандисти просувають наратив про те, що «у ЗСУ закінчились солдати, а на фронт вже відправляють стариків, жінок і дітей».

Разом з тим пишуть про перенасичений чоловіками-військовими Херсон. Наприклад, читаючи повідомлення окупаційного телеграм-каналу «Жизнь в оккупации», легко скласти враження, що армійців у Херсоні у рази більше, ніж цивільних громадян. І поводять вони себе там, пишуть брехуни, мов бандити.

Вигадана пенсіонерка «розповіла» пропагандистам про бійку між вигаданими чоловіками, четверо з яких були у військовій формі, біля залізничної лікарні. Один з учасників, пишуть брехуни, отримав ножові поранення, інший -черепно-мозкову травму, а військові втекли на чорному пікапі. Біля автовокзалу двоє вигаданих військових штовхали у спину і били у живіт вигаданого пенсіонера. О 4.00 ночі вигадані військові залізли в одне з помешкань, звідки вкрали дорогі телевізор, ноутбук, планшет і мікрохвильову піч. Вигаданих чоловіка, дружину і двох дітей вигадані військові побили і відвезли у невідомому напрямку (мабуть, у ТЦК). На центральному ринку на вигаданого херсонця напав вигаданий військовий і, декілька разів вдаривши в обличчя і живіт, відібрав гаманець і телефон (всього на 45 тисяч гривень).

Вигаданого громадянина знайшли вдома зі слідами насильницької смерті, а ноутбука і телевізора не виявили. Перед тим вигадані сусіди бачили у квартирі вигаданих військових. На вулиці Філатова вигадані співробітники ТЦК забрали вигаданого громадянина просто з-за керма машини. Вигаданий військовий у масці о другій ночі, погрожуючи вигаданій власниці квартири, куди вдерся, розправою, забрав ноутбук і 35 тисяч гривень.

Біля аграрного університету вигадані військові шукали і знайшли «закладки» з наркотиками. Вигаданий херсонець отримав від такого ж військового вистріл з травматичного пістолета у ногу, після чого змушений був віддати ключі від своєї машини. На одному з блокпостів четверо вигаданих чоловіків у військовій формі забрали у вигаданого громадянина документи, телефон і гроші. Невигаданим буде лише покарання для роспропагандистів. За брехню, якою вони намагаються виправдати окупацію України росіянами, відповісти треба буде по-справжньому!

Богдан СТРАЖАК,