Центр протидії дезінформації викрив чергову маніпуляцію херсонських колаборантів

2 года назад 0

Заява херсонського колаборанта Стремоусова про бажання військовослужбовців ЗСУ отримати громадянство РФ для власної безпеки є маніпулятивною. Центр протидії дезінформації при РНБО зібрав фейки і дезінформацію, яку поширювали російські пропагандисти 21 червня і опублікував їх на славному телеграм-каналі.

Так званий "керівник" Херсонської області Кирило Стремоусов зробив чергову заяву: "Військовослужбовці ЗСУ, які заявляють про бажання отримати громадянство РФ, побоюються за своє життя і розглядають отримання російського паспорта як гарантію безпеки". Центр протидії дезінформації при РНБО називає цей месидж маніпулятивним.

Що відомо:

  • 24 травня Центр протидії дезінформації. назвав маніпулятивною інформацією про обіг рубля паралельно з українською гривнею у Херсонській області, які розповсюджували херсонські колаборанти.
  • 16 червня так звана влада Херсонщини видала черговий фейк — інформацію про те, що жителі Нової Каховки впродовж двох місяців не отримують зарплат і пенсій, а Київ відключив мобільний зв'язок та заблокував банківські рахунки.