Чиновниця Мазур «на коні» вже при двох мерах

3 года назад 0

«Бурхливою “діяльністю” депутатки та керівниці інспекції з благоустрою зайнялися правоохоронці! До Ігоря Колихаєва звернулось керівництво Управління стратегічних розслідувань в області про початок перевірки його підлеглої щодо порушення антикорупційного законодавства!» – це днями повідомив екс-депутат міськради Херсона Віталій Богданов у соцмережі.

Також він оприлюднив фотографії документа – офіційного звернення до мера Херсона від керівництва Управління стратегічних розслідувань у Херсонській області.

Зокрема відомство просить надати в паперовому та електронному виглядах інформацію та копії документів стосовно начальниці міської інспекції з контролю за благоустроєм Херсона Олени Мазур. А саме Управління цікавлять: накази про призначення; про присвоєння категорії, рангу; функціональні обов’язки; розпорядчі документи міськради, що стали підставою для перевірки інспекцією доріг, зроблених у 2018–2021 роках.

Олена Олександрівна дійсно помітна чиновниця – про неї часто говорили та писали. З нею пов’язані різні скандали (зокрема зникнення міських лавочок, які знайшли в дворі чиновниці) ще за часів керівництва мера Володимира Миколаєнка, тому було що писати й «Гривні». Спочатку ця двійка начебто не порозумілася, й екс-мер навіть звільнив її з роботи. А потім Мазур поновилася на посаді через суд, і їхні стосунки стали зовсім іншими. З якогось дива Миколаєнко навіть зробив Мазур виконуючою обов’язки заступника мера з питань ЖКГ, і водночас вона залишалася начальницею інспекції. Так було аж до кінця його мерства. Звісно, такі подарунки просто так не робляться. Певно Олена Олександрівна стала особливою й потрібною людиною в міській владі. А тому, як скаржилися її колеги, депутати, дозволено їй було забагато.

Не розпрощався з Оленою Мазур і новий мер Колихаєв. Він зокрема наділив інспекцію функцією моніторингу відремонтованих доріг. А може це сталося ще раніше? Адже правоохоронців цікавлять дані щодо перевірки доріг ще з 2018 року, коли біля керма був Миколаєнко.

Отож подивимося, чим закінчиться ця зацікавленість органами особи чиновниці.