ЦВК не допустила до виборів нардепа ще двох “двійників”

3 года назад 0

Проміжні вибори на окрузі №184 відбудуться 31 жовтня.

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію ще двох кандидатів у народні депутати, які балотуються на окрузі №184. Таке рішення ухвалене 12 жовтня.

Ним скасовано реєстрацію кандидата Юрія Колихаєва з села Іванівка Запорізької області. В його біографії зазначено, що він є керівником проєктів громадської організації “ГІ «Нам тут жити», яка співзвучна з назвою партії «Нам тут жити» Ігоря Колихаєва. У 2020 році він балотувався на посаду міського голови Херсона, але активної виборчої кампанії не проводив. 

Також ЦВК скасувала реєстрацію кандидата Геннадія Лагути з села Аули Дніпропетровської області. Він теж є керівником проєктів ГО “ГІ “Нам тут жити” і був ймовірним двійником проти кандидата в нардепи, який є його повним тезкою. 

Раніше ЦВК скасувала реєстрацію кандидата у нардепи по округу, кочегара з Кіровоградської області Сергія Козиря — “двійника” голови Херсонської облдержадміністрації Сергія Козиря. 

Наразі у проміжних виборах на окрузі №184 з центром у Новій Каховці беруть участь 16 кандидатів. Вони відбудуться 31 жовтня.

Олег БАТУРІН
Новий день