Демсокира утверждает, что экс-губернатор Херсонщины может стать министром

3 года назад 0

1 сентября
Офис Президента всерьез рассматривает нового кандидата на должность Министра обороны — и там считают, достойным кандидатом Юрия Гусева.

Такое заявление распространила партия Демократична сокира:

Яким має бути міністр оборони в країні, яка воює з відбитим наглухо ворогом? Імовірно — розумним, стресостійким, хитрим, виваженим і чесним, принаймні до тієї міри, щоб його нагла і відверта брехня не лежала за першим посиланням в гуглі.

Я вас вітаю, нині Офіс Президента всерйоз обговорює нового кандидата на посаду Міністра оборони — і там вважають, достойним кандидатом Юрія *Ірокеза* Гусєва. Прискіпливі читачі, можливо, згадають його і те, як до нього прикипіло прізвисько «Юра Ірокез», але для більшості його ім'я нічого не скаже. Чергове «нове обличчя» від зелених.

Юрій Гусєв, нинішній керівник Укроборонпрому, у складі делегації Зеленського відправиться у США.

Про нього ніхто нічого не знає. Але ми таки дещо знаємо.

Знаємо, що при Порошенку він був заступником міністра оборони, але в якийсь момент з’їхав із глузду й почав заявляти на кожному кроці, що саме Міхеїл Саакашвілі світле майбутнє України. Усі, хто бачив на той момент пана Міхеїла, знали, що він у житті полюбляє три речі — реформи, кокаїн і їсти суші руками, тому пан Гусєв якось раптово зник із Міністерства оборони.

Знаємо, що потім він шукав себе в рідному Херсоні, але не знаходив, оскільки всі вакансії довбограїв уже було закрито. Він, навіть не зміг стати губернатором Миколаївської області, бо знайшовся достойніший із «достойників».

Знаємо, що потім влада змінилася, і пан Юрій таки став головою Херсонської ОДА, оскільки нова влада — нові вакансії, а репутація людини, яку особисто звільняв Порошенко — це найкраща рекомендація для кар’єри при Зеленському.

Знаємо, що в Херсоні нічим особливим пан Гусєв не відзначився, тому його за відсутність досягнень було переведено до Укроборонпрому, щоб його розпиляти (закреслено) реформувати.

Знаємо, що за його перебування жодних реформ в Укроборонпромі не відбулося, нічого нового не було поставлено на озброєння, нічого не було розроблено, але було введено KPI по читанню книжок і розбудові багатого внутрішнього світу для інженерів і слюсарів.

Знаємо, що півроку тому пан Гусєв пообіцяв усьому світу, що до дня Незалежності в Одесі побудують гвинтокрил Ірокез і він полетить на Параді.

Знаємо, що ця заява виявилася брехнею в кожній літері, тому що ми зв’язалися з офіційними виробниками Ірокезів, і ніхто в Одесі жодних ліцензій не отримував.

Знаємо, що насправді в Одесі виготовлятимуть інші вертольоти. І не виготовлятимуть, а просто складатимуть. І не складатимуть, а просто крастимуть гроші. Бо серед трьох компаній, які назвав Укроборонпром, одна не виготовляє вертольоти, а реставрує, друга виготовляє бетонозмішувачі, а третя просто належить помічнику депутата Слуги народу.

Знаємо, що цей депутат член комітету з нацбезпеки та оборони. Але це не головна його чеснота. Звати його Федір Вениславський і він близький до Андрія Єрмака.

Знаємо, бо саме Демократична Сокира робила розслідування щодо вертольотів Ірокез — ми перевіряли інформацію, телефонували в іноземні компанії, писали пости, які бачили мільйони. Ми навіть пішли на жертви й по кілька разів слухали пресконференції Гусєва, слухали його нахабну брехню. Саме ми були першими, хто показав пальцем на Гусєва і назвав його чортом.

Знаємо, що епоха бідності закінчилась лише для Єрмака й Гусєва. Що українців круто намахали, пафосно надули щоки, витратили мільйони з бюджету. І нікого за це не покарали.

Знаємо, що українські Ірокези над Києвом так і не літали на День Незалежності.

І не полетять.

Допоки такі особи, як Юрій Гусєв, будуть у делегації України під час візиту в США. Допоки такі особи, як Юрій Гусєв, будуть претендувати на посаду міністра оборони країни, яка воює з Росією, на чолі якої відбитий психопат.

Юрій Гусєв заслужив лише на одне — на ганьбу.

Там также добавили, что Юрий Гусев, нынешний руководитель Укроборонпрома, в составе делегации Зеленского находится в США.

Мост

Kateryna