Депутат від «Слуги народу» Олександр Шевченко з Нової Каховки отримав підозру в колабораційній діяльності

1 месяц назад 0

Олександр Шевченко, депутат Новокаховської міської ради від президентської партії «Слуга народу» отримав 13 березня заочну підозру Херсонської обласної прокуратури в колабораційній діяльності. Про його роботу на окупантів ЦЖР писав неодноразово. Шевченко може сісти за ґрати на 10 років з конфіскацією майна.

Про це з посиланням на  повідомляє .

За версією слідства, 37-річний  Шевченко Олександр Олександрович , уродженець і мешканець Мелітополя Запорізької області, депутат Новокаховської міськради Херсонщини від партії «Слуга народу» добровільно перейшов на бік ворога орієнтовно в березні 2023 року. Він працює у відділі взаємодії зі ЗМІ окупаційного міністерства сільського господарства Херсонщини: спочатку був там головним спеціалістом, а майже весь останній рік – його начальником.

За скоєний злочин Олександру Шевченку заочно повідомлено підозру в колабораційній діяльності за ч.5 ст.111-1 КК України. Йому світить від п’яти до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Олександр Шевченко, колаборант. Фото з соцмереж Кримінальне провадження щодо Шевченка відкрили 14 липня 2023 року. Хоча . Олександр Шевченко, який займався підприємницькою діяльністю у сфері зовнішньої реклами, допоміг захопити тодішнє комунальне підприємство «Агенція регіонального розвитку» Новокаховської міськради і став виготовляти та встановлювати в Новокаховській громаді агітаційні білборди російських загарбників.

«На початку окупації в місті Олександра Шевченка не було. Після того як відомі місцеві колаборанти Руслан Агаєв і Максим Карий навесні 2022 року захопили його приватний цех з виготовлення зовнішньої реклами, він повернувся до окупованої Нової Каховки, відключив свій телефон і став працювати на ворога», – на умовах анонімності розповідали тоді ЦЖР співробітники Новокаховської міської ради. Олександр Шевченко, колаборант. Фото з соцмереж Олександр Шевченко потрапив до списків депутатів Новокаховської міськради від партії «Слуга народу» завдяки дружнім стосункам з Данилом і Едуардом Репілевськими, місцевими зрадниками-латифундистами. Судячи з усього, саме вони й проштовхнули його .

Як повідомляв ЦЖР Теплодарський міський суд Одеської області 22 листопада 2023 року , законному голові Новотроїцької селищної громади Генічеського району Херсонської області, фігуранту численних публікацій ЦЖР. За добровільний перехід на бік ворога і злочинну діяльність на посаді гауляйтера Нижніх Сірогоз його заочно покарано на 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.