Філіпчук зізнався, що стати зрадником йому допоміг батько

3 недели назад 0

На зустрічі зі своїми пропагандистами у В’єтнамі Путін сказав, що, буцімто, у першій половині наступного року «Захід поміняє Зеленського». Зараз, мовляв, час не підійшов. А от фейкового губернатора Сальдо Росія може поміняти хоч зараз. Тим паче, що кандидатури «достойні» є.

«Голова адміністрації Каховського муніципального округу» Павло Філіпчук, наприклад. Філіпчук, який прославився завдяки роликам в інтернеті, де він на власному досвіді доводить, що наркотики — це дуже погано, останнім часом раптом став щодня сипати «мудростями». Спочатку «мудрі» висловлювання і псевдодушевні роздуми з’являються на його каналі, а потім їх цитують майже всі окупаційні інформагентства. Одне з двох: наркоману або пообіцяли підвищення, або він передчуває скору загибель.

«Тиждень відмови від алкоголю оголосило Міністерство охорони здоров’я Російської Федерації з 10 по 16 червня,  — написав Філіпчук більше тижня тому. —  І я всіх закликаю наслідувати мій приклад і повністю відмовитись від алкоголю». Це було б смішно, аби писав не наркозалежний. «Я сам не п’ю і не палю, — продовжив неадекват. — Алкоголь шкодить нашому здоров’ю, блокує свідомість, вбиває і тіло, і психіку».

Далі у його роздумах про тверезість несподівано (якщо знати, хто саме це пише) з’явився Плутарх і твердження про те, що алкоголь навіть у невеликих кількостях послаблює розумові здібності. За кілька днів істота зі слабкими розумовими здібностями вирішила згадати у Телеграм свого батька — такого самого зрадника, як і він сам. «З дитинства пам’ятаю його сильні руки. Перші уроки — потрібно бути чесним!»  — насмішив читачів Павло Філіпчук, який до чесності ніколи не мав жодного стосунку. «Коли прийшов час евакуації, батько мій, Ігор Здиславович Філіпчук, від неї відмовився, — згадав фейковий голова фейкової адміністрації. —  Мама підтримала його. А він — мене — у рішенні очолити військову адміністрацію нашого округу. Батько залишився. Продовжив відповідати за комунальне господарство Каховки».

Наступного дня «всезнаючий» колаборант взявся пояснювати стосовно нового підручника історії, який, буцімто, з 1 вересня з’явиться у всіх російських коледжах. «На розворотах карти Радянського Союзу і Росії вже з урахуванням нових суб’єктів РФ, — написав він (або точніше, написали за нього). — Було 85. Стало 89. Після приєднання територія Росії збільшилась на 109 тисяч квадратних кілометрів. У тому числі, приросла і нашим Каховським округом». «Який їх підручник історії не візьми, — написав зрадник про Україну, громадянином якої, судячи з підозри СБУ, він і досі є, —  в яке століття не загляни — всюди брехня і ненависть. Всюди і у всьому — Росія ворог». .. Дивно, аби було б по-іншому, чи не так? Ну, а Володимиру Сальдо залишається лише побажати бути уважнішим на дорогах. Хоча це вже навряд чи допоможе.

Богдан СТРАЖАК,