Геннадій Лагута побажав жителям Херсонщини мирного неба і Божої благодаті

3 года назад 0

Оскільки14 жовтня – не просто дата в календарі, це день, який символізує традиції українського народу, незламність визволителів рідної землі та національного духу оборонців.
— Адже саме сьогодні Україна відзначає три важливі для нашого народу події — свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Козацької слави та День захисника України!
День захисника так символічно відзначається разом із православним святом, бо у різні часи нашої історії Покрова Пресвятої Богородиці вважалась берегинею українських військових, яка надавала їм сил у боротьбі з ворогом.
Захисники України – це люди, які ризикуючи своїм життям, йдуть захищати рідну країну та свій народ. Це ті, у кого поняття честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – на першому місці.
Від себе особисто хочу побажати нашим захисникам міцного здоров’я, незламної волі, наснаги. Нехай у ваших серцях завжди буде любов та шана до нашої України, кордони якої ви так мужньо відстоюєте. А Покрова Пресвятої Богородиці завжди береже вас та захищає від ворожої кулі!
Мирного неба і Божої благодаті! Зі святом!, — побажав усім Геннадій ЛАГУТА