Голова Херсонської райради з сином отримали понад 40 тисяч допомоги як ВПО

2 недели назад 0

Голова Херсонської районної адміністрації  Михайло Линецький торік задекларував 46 тисяч гривень, які він та його син  Михайло отримали як допомогу на проживання внутрішньо переміщених осіб.

Про це йдеться у  посадовця, повідомляє .

 Також чиновник задекларував заробітну плату — 1 мільйон 294 тисячі 431 гривню й стипендію доньки — 24 тисячі 350 гривень.
Їздить Линецький на Mitsubishi Pajero 2012 року випуску. 

З нерухомості у нього житловий будинок площею 101,7 квадратного метра у селі Кохани Скадовського району Херсонської області та земельна ділянка 5,3 сотки у тому ж селі.

Також Михайло Линецький орендує житловий будинок у Херсоні.

Дружина  Тетяна частково володіє торгівельно-розважальним центром та готелем у Херсоні, а також земельною ділянкою.  

Готівкою посадовець та його дружина зберігали 450 тисяч гривень, 7,5 тисячі доларів та 6,8 тисячі євро, їх донька — 3,5 тисячі євро, а син — 3 тисячі євро.

Раніше повідомлялося, за згідно з дослідженням , другий рік війни продемонстрував стійку тенденцію до поступового відсторонення  Херсонської міської ради від життя громади, зменшення депутатської активності, втрату їхніх зв’язків з виборцями. Частково причини цього процесу є об’єктивними:  знаходиться під постійними обстрілами. Значна частина містян й депутати разом з ними були вимушені виїхати за межі громади. Частково подібне відсторонення є результатом політики місцевої військової адміністрації, яка не бачить депутатів у системі взаємодії влади з громадою.