Херсонських депутатів-зрадників відкликали ще навесні — обласний осередок «Слуги народу»

8 месяцев назад 0

Депутатів Херсонської обласної ради Юрія Ковальова і Данила Репілевського, які перейшли на бік ворога, було відкликано ще навесні 2023 року.
Про це у  заявив голова Херсонської обласної організації партії «Слуга Народу», перший заступник голови облради Юрій Соболевський, передає .

"19 квітня 2023 року відбулося засідання фракції політичної партії «Слуга Народу» в Херсонській обласній раді VIII скликання, на якому було прийнято рішення про виключення з фракції депутатів Ковальова Юрія Івановича та Репілевського Данила Едуардовича",  — повідомив Соболевський.

За його словами, 21 квітня 2023 року відбулися збори Херсонської обласної організації партії «Слуга Народу», на яких були внесені та підтримані пропозиції про відкликання депутатів (імперативний мандат) Херсонської обласної ради Ковальова Юрія Івановича та Репілевського Данила Едуардовича. Також про це рішення було повідомлено Херсонську обласну територіальну виборчу комісію.

​А 18 травня 2023 року керівництвом партії відбувся розгляд протоколу зборів Херсонської обласної організації партії «Слуга Народу» на засіданні Національної Ради Громад Партії та підтримано пропозиції про відкликання вищевказаних депутатів.

Як повідомляв Укрінформ, з 8 до 10 вересня російські загарбники проводили на тимчасово окупованих ними територіях незаконні псевдовибори, результати яких були наперед вигадані.

Депутат Херсонської облради Сергій Хлань заявив, що один із чинних депутатів Херсонської обласної ради взяв участь у цих псевдовиборах і посів місце у фейковому органі "місцевої влади".​