Херсонську обласну прокуратуру очолив Сергій Гриценко, який лише у липні був призначений керівником прокуратури Черкащини

1 неделя назад 0

Херсонську обласну прокуратуру замість Володимира Калюги очолив Сергій Гриценко, який лише в липні 2022 року був призначений керівником Черкаської обласної прокуратури.

Нового очільника прокуратури Херсонщини її колективу 23 листопада представив заступник генпрокурора Олексій Симоненко,  на сайті Офісу генерального прокурора.

Як зазначається, Симоненко наголосив на необхідності злагодженої та ефективної роботи правоохоронних органів та органів прокуратури на пріоритетних напрямах – документуванні та розслідуванні воєнних злочинів РФ на звільненій території Херсонщини. Окрема увага – на протидії злочинам проти основ національної безпеки.

Коли саме генпрокурор України Андрій Костін підписав наказ про призначення Гриценка, не повідомляється. Заступник генпрокурора Олексій Симоненко (праворуч) представляє Сергія Гриценка колективу Херсонської обласної прокуратури Фото: gp.gov.ua При цьому лише у липні 2022 року Сергій Гриценко  керівником Черкаської обласної прокуратури. Тоді представляв його колективу також Олексій Симоненко.

Також не відомо, де далі працюватиме колишній керівник Херсонської обласної прокуратури Володимир Калюга, який очолював її з вересня 2020 року, а до того з листопада 2019 року був керівником прокуратури Запорізької області.

Сергій Гриценко народився 4 червня 1973 року в місті Коростень Житомирської області. Закінчив Київський державний університеті ім. Тараса Шевченка. Працював юристом АТ «Коростенський фарфор» Житомирської області. Прокурорську діяльність почав у 1997 році з посади стажиста прокуратури м. Житомира.

Потім Гриценко працював:
помічником прокурора Житомирського району;
прокурором відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів прокуратури Житомирської області;
прокурором Малинського та Корольовського району м. Житомира;
першим заступником прокурора м. Житомира;
заступником прокурора Донецької області;
заступником начальника управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, Головного управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури України;
першим заступником прокурора Хмельницької області;
керівником Черкаської обласної прокуратури.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.