Інвестори стали більше вкладати в Україну

5 лет назад 0

Капітальні інвестиції в І півріччі 2018 року зросли на 26,6%.

Про це повідомив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час звіту у Верховній Раді, передає  УНН.

“Вони (інвестори та підприємці, — ред.) стали більше вкладати в український бізнес. Капітальні інвестиції в І півріччі 2018 року зросли на 26,6% проти І півріччя 2017 року. Майже половина з 207 млрд грн була інвестована в нове обладнання, машини та інвентар”, — повідомив Перший віце-прем’єр-міністр України.

За словами Степана Кубіва, макростабілізація економіки дає бізнесу та інвесторам впевненість у завтрашньому дні, а орієнтованість Уряду на реформування економіки – позитивні сигнали як іноземним інвесторам, так і українським бізнесменам.

Нагадаємо, за розрахунками МЕРТ, рівень тіньової економіки у І півріччі 2018 року зменшився порівняно з відповідним періодом 2017 року на 3 відсоткових пункти і склав 32% від обсягу офіційного ВВП.

“Це великий прогрес порівняно з піком тінізації економіки, який припав на 2014 рік. З того часу і до сьогодні тіньова економіка скоротилась на 11 відсоткових пунктів. Це результат дії великої кількості чинників: скорочення ЄСВ, підняття мінімальної заробітної плати, реформування сфери державних фінансів, дерегуляції та багато чого іншого”, — наголосив Степан Кубів.

Перший віце-прем’єр-міністр України підкреслив, що подальше зростання української економіки України має відбуватися через залучення інвестицій, продовження структурних економічних реформ, інновацій та модернізації виробництва, підтримки малого та середнього бізнесу та збільшення обсягів експорту.