Колишнім “вагнерівцям” у Кринках неспокійно

1 неделя назад 0

«Дії ЗСУ у зоні СВО в Херсонській області не призведуть до стратегічного успіху, а спроби висадки десантних підрозділів українська армія на лівому березі робить лише для звітності перед західними союзниками», — пише окупаційний телеграм-канал «Южный регион/Новороссия». До цього подібну маячню ніс казковий «губернатор» сальдо.

«Кринки. Ситуація без змін», — констатує окупаційний телеграм-канал «Борода». Ще один рейтинговий російський канал «Новости Херсонщины» вирішив нарешті прояснити, чому ж окупанти нічого не можуть вдіяти з нашими бійцями у знищеному вщент селі: «Якби таке завдання стояло перед Ізраїлем, вже б стерли з лиця землі все, аж до Ізмаїла… Але у росіян склад душі інший, вони під Богом і з Богом ходять російською землею. Тому більше віри у силу російської душі і мужність російських бійців». Як вам «відмазка»? «Вже б стерли з лиця землі» . Так вони і так стерли, але успіхів на полі бою не добились.

І про «склад душі» — брехня. Крім села на Херсонщині, люди з таким «складом» стерли з лиця землі Маріуполь, Волноваху, Щастя, Лиман, Бахмут… До речі, про Бахмут. Адміністратор окупаційного каналу «Борода» переконує, що у Кринках нині воюють ті, хто раніше заробляв гроші на смертях українців саме на Донбасі. «Спілкуючись з бійцями ПВК «Вагнер», які раніше воювали у Соледарі, Бахмуті, а зараз заключили контракт з Мінооборони і воюють у штатних підрозділах, /почув, як вони/ говорять, що Кринки — це зовсім інше , — пише пропагандист. — Тут летить все з повітря».

Ага, скоро і на їх голови прилетить — і «сильні російські душі» відправляться у пекло, де їм саме місце. Недарма ж на шевронах «вагнерівців» написано: «Груз 200 — мы вместе»!

Богдан СТРАЖАК,