Корейська корпорація водних ресурсів допоможе Україні у відновленні населених пунктів

8 месяцев назад 0

Агентство відновлення та розвитку інфраструктури України спільно з Корейською корпорацією водних ресурсів K-water працюватимуть над відбудовою населених пунктів, зруйнованих через російську агресію.
Про це повідомляє , передає .

«Ми працюємо над комплексним відновленням населених пунктів, які були зруйновані російськими військами. Це і відбудова соціальної інфраструктури, і приватних будинків, і комунікацій. Досвід іноземних компаній дозволить працювати більш ефективно, та зробити проєкти більш якісними»,  – сказала заступниця голови Агентства відновлення Валерія Іванова.

Президент K-water Сог де Юн запропонував визначити пріоритетні проєкти, за якими корпорація може надати допомогу обладнанням, супутніми матеріалами тощо. Корейські партнери готові надати благодійну допомогу від своєї компанії і вести перемовини щодо фінансування з боку уряду Республіки Корея.

«Ми б хотіли долучитися до відновлення зруйнованих українських міст. Чудово знаю, що для цього необхідні великі кошти. Ми приїхали не для того, щоб розпочинати якісь нові бізнеси для отримання прибутку, а допомогти Україні в її боротьбі і відновленні» , – сказав Сог де Юн.Серед проєктів, які є пріоритетними для Агентства відновлення та можуть бути реалізовані за співпраці з K-water, – водопостачання у с. Посад-Покровське Херсонської області.
Також, за укладеним меморандумом, Агентство відновлення і K-water обмінюватимуться досвідом будівництва «розумних міст» (екологічний, заснований на інформаційних технологіях підхід), реалізацією різних інфраструктурних проєктів, які допоможуть у відбудові пошкодженої та зруйнованої української інфраструктури.

​Як повідомлялося, нещодавно в Києві відбувся корейсько-український форум співпраці у реконструкції. Зокрема, було укладено Меморандум про співпрацю з Корейською корпорацією з інфраструктури та розвитку міст (KIND).​

Фото: restoration.gov.ua