Кулеба розповів про ситуацію на Херсонщині

6 дней назад 0

Відновлення енергосистеми й повернення громад до нормального життя – ключове завдання – Олексій Кулеба під час робочої поїздки на Херсонщину.

За дорученням Президента України Володимира Зеленського заступник керівника Офісу Глави держави Олексій Кулеба відвідав деокуповані населені пункти Херсонської області. Про це інформують  із посиланням на .

Зокрема, він побував у найбільш зруйнованих селах, де зараз триває відновлення. Разом із начальником Херсонської ОВА та представниками місцевого самоврядування було напрацьовано план роботи для пришвидшення процесів відбудови.

«Херсонщина – один із найскладніших регіонів. Масштаби руйнування величезні. Наприклад, лише село Посад-Покровське, де майже тисяча будинків, повністю знищене. Ми розуміємо, що громада й регіон самостійно з такими обсягами не можуть упоратися. Тому тут потрібна як чітка координація всіх гілок влади, так і підтримка міжнародних партнерів» , – зазначив Олексій Кулеба.

Заступник керівника Офісу Президента оглянув зруйновані об’єкти критичної інфраструктури. Він також провів засідання штабу з ліквідації наслідків воєнної надзвичайної ситуації державного рівня в енергетичній системі.

«У Херсонській області 116 населених пунктів уже під’єднані до електрики. Ще 180 потребують негайного підключення. Відновлення енергосистеми й повернення громад до нормального життя – ключове завдання від Президента України Володимира Зеленського. Фінансування на це є, тому зараз працюємо разом, щоб найближчим часом світло було в домівках людей», – наголосив Олексій Кулеба.

За словами заступника керівника Офісу Глави держави, комплексного рішення потребує й безпекова ситуація в регіоні. Адже Херсонщина, зокрема обласний центр, постійно під обстрілами. Зараз у місті працюють над розбудовою мережі укриттів.

У межах робочої поїздки Олексій Кулеба також провів наради з керівниками громад області, начальниками районних адміністрацій та військовими. «Допомога людям, безпека, оборона, розмінування, відновлення деокупованих територій і забезпечення наших військових – це ті питання, які повинні бути в постійному фокусі», – зазначив заступник керівника Офісу Президента.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.