Макрон українською привітав із визволенням Херсона

2 года назад 0

Президент Франції Еммануель Макрон у Twitter привітав українок та українців зі звільненням Херсона.  написав українською мовою, передає .
Звільнення єдиного обласного центру України, який змогла захопити російська армія після 24 лютого, президент Франції назвав важливим кроком до повного відновлення територіальної цілісності України.  

“Вітаю з поверненням Херсона до України, це важливий крок на шляху до повного відновлення її суверенних прав. Франція й надалі підтримуватиме українців та українок”, — запевнив Макрон у Twitter в п’ятницю, 11 листопада.
У відповідь президент України Володимир Зеленський зазначив, що ці кроки триватимуть до повного звільнення територій, та подякував французькому колезі за підтримку.

“Ці кроки триватимуть, поки над усіма українськими містами та селами не замайорять прапори України. Радий мати таких союзників, як ви та люди, які пліч-о-пліч поряд із нами на цьому шляху”, —  Зеленський у Twitter.
Нагадаємо, 11 листопада українські спеціальні підрозділи зайшли в Херсон, що був окупований російською армією з березня. Про це у своєму зверненні за підсумками 261-ї доби війни заявив президент України Володимир Зеленський.