«Можу повернутися і надати пояснення»: Власник 4 каналу пояснив, чому перебуває на захопленій частині Херсонщини

1 год назад 0

Народний депутат від «Слуги народу», власник 4 каналу Олексій Ковальов повідомив, що перебуває на захопленій російською армією території Херсонщини. Про це він  у фейсбуці, а також  свою позицію журналістам програми «Схеми» («Радіо Свобода»).

Ковальов стверджує, що він є  «проукраїнським політиком» і може  «в будь-який момент повернутися та надати пояснення правоохоронцям» .

«Мій округ тут, мій бізнес тут, у мене все тут. За мене проголосувало 25 тисяч громадян, тому кидати їх напризволяще вважаю неправильним. І, найважливіше, ми повинні підтримувати тут український товар, ми повинні купувати саме українське, а не привезене з Російської Федерації.
Також у нас багато бізнесу, який оформлений, звичайно, не на мене, на моїх родичів і так далі. Ви розумієте, почалися мародерства в перші дні… З магазинів, складів, офісів різні матеріали були вкрадені» , – розповів нардеп.

За словами Ковальова, він був у Києві до 28 лютого, а потім два тижні добирався на Херсонщину. Він також розповів, що до нього додому приходили російські військові, провели обшук і «після спілкування поїхали».

«Вони не запитували контактні дані чи номери телефонів. Можливо, наскільки мені відомо – це стандартна процедура, яку вони роблять зараз з усіма представниками органів місцевого самоврядування та органів державної влади. Тобто когось забирають на 20 діб, когось на 3 доби, когось не забирають – у кожного різна ситуація» , – сказав нардеп.

На запитання, чи не боїться він потрапити в російський полон, Ковальов сказав, що  «страх є у всіх, ніхто не хоче побувати у полоні, але це життя» .

«У будь-який момент я можу повернутися і надати будь-які пояснення будь-якому правоохоронному органу. Плюс я не маю доступу до секретних даних. За час роботи у Верховній Раді я не отримував доступу, тому не знаю, що я можу повідомити саме російським військам.
Якщо Верховна Рада буде працювати після Великодніх свят, звичайно, я повернуся до Києва і буду працювати у ВР. Оскільки це моє основне місце роботи. Але наразі, оскільки ми один день збираємося (у парламенті для ухвалення законів – ред.), доїхати до Києва неможливо. Оскільки тривалість поїздки приблизно 36-48 годин» , – додав нардеп.

Нагадаємо, 28 грудня 2021 року стало відомо, що засновником ТОВ «ТРК Інтеррадіо» (4 канал) став нардеп Олексій Ковальов. Раніше співвласниками каналу були Дмитро Добродомов і Андрій Мисик.

Ковальов заявив, що купівля 4 каналу відбулась відкрито, «без будь-яких сторонніх осіб» – актив купили його батьки, а потім подарували йому. Також він заперечив, що до купівлі каналу має стосунок Офіс президента.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.