На Херсонщині окупанти дають дещицю, а просять чимало

4 дня назад 0

У Скадовському «муніципальному окрузі» сталась «масштабна подія», опису якої колаборанти присвятили чотири абзаци тексту. Там 96-річній Ніні Федорівні Гавриловій поміняли… милицю!

«Милиця, яку вона використовувала, вже давно втратила свою надійність і потребувала заміни,  — повідомила у соцмережі окупаційна адміністрація. — Завдяки начальнику територіального управління Лазурного Денису Бондареву і депутату від партії «Єдина Росія» Володимиру Соловйову Ніна Федорівна отримала нову милицю, яка стала джерелом стабільності при русі» . Обидва «благодійники» з широкими мармизами при цьому не посоромились ще і сфотографуватись з бабусею і милицею.А в Архангельській Слободі Каховського «муніципального округу» окупанти вирішили привітати дітей війни ще дешевшими «подарунками», всучивши їм те, що самі не їдять — російські армійські сухпайки.Та хіба лише вони не хочуть споживати гидоту з зелених коробок? Жителі окупованої частини області неодноразово повідомляли, що від, наприклад, «тушонки» з сухпайків відвертають морди навіть голодні собаки і коти.

Тим часом просять окупанти багато. Наприклад, російські військові, які шукають своєї смерті під Кринками, звернулись до «волонтерів» з проханням купити їм пікап. Останні порахували, що для цього потрібно зібрати близько півмільйона рублів.

Борис ВИНОГРАДОВ,