![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2023/10/1c7bc2cf7c949334ef828efc1c5d5441-667x450.jpg)
На Херсонщині призначено голів двох сільських військових адміністрацій
9 месяцев назад 0
Указом Президента начальницею Борозенської сільської військової адміністрації стала Альона Охрімовська, а начальником Високопільської СВА — Костянтин Стародумов.
“Сьогодні вручив посвідчення новим очільникам. Принагідно поговорили про потреби населених пунктів та жителів, першочергові кроки на посадах. Вітаю керівників. Попереду — багато роботи, непрості завдання. Але разом ми зможемо все розв’язати. Бажаю успіхів!” — відмічає голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.