На Херсонщині відкрили багатофункціональний спортивний майданчик для дітей з вадами слуху

5 лет назад 0

Сьогодні, 19 березня, з робочою поїздкою до Херсонської області завітала Перша леді України Марина Порошенко.

Свій візит вона розпочала з церемонії відкриття сучасного спортивного майданчика для дітей з порушенням слуху на базі Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи — інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради.

 

Разом із вихованцями цього навчального закладу  новий спортивний об’єкт відкрив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, народний депутат України Олександр Співаковський, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій, директор Департаменту освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький, директор Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи — інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради Віктор Меренков.

На території багатофункціонального спортивного об’єкта розміщено футбольне міні-поле, баскетбольний та волейбольний майданчики.

 

Слід зазначити, що на його будівництво з обласного бюджету виділено 1 млн. 680 тис. гривень.

За словами Віктора Меренкова в Херсонській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І – ІІІ ступенів навчається 104 дитини з порушенням слуху, з яких 15-ть дошкільного віку. Інвалідність мають 99 дітей. За індивідуальною формою навчається 1 вихованець закладу.

 

У свою чергу Марина Порошенко відзначила: «Відкриття спортивного майданчика для дітей з порушеннями слуху — це дійсно знакова подія. Адже діти постійно займаються спортом та мають вагомі досягнення. Будівництво таких сучасних майданчиків по всій Україні проходить завдяки реформі децентралізації та підтримки обласної влади дітей з особливими освітніми потребами».

Також Перша леді України ознайомилася з матеріально-технічною базою  закладу, поспілкувався з  вихованцями та подарувала футбольні м'ячі.