На окупованій території Херсонської області незаконно засудили жителя Каховки

2 недели назад 0

На окупованій території Херсонської області незаконно винесли вирок за нібито участь у “Правому секторі” жителю Каховки, тренеру із пейнт-болу Павлу Зозулюку.

Про це повідомляють пропагандистські канали. 

Його звинуватили у нібито участі в “Правому секторі” в Новій Каховці з 2014 року, в якому він "навчав" учасників навичкам стрільби.
Така підготовка нібито спрямовувалась для того, щоб брати участь у бойових діях проти військових РФ. 

На відео, що оприлюднили пропагандистські канали видно як двоє людей у військовій формі “затримують” Зозулюка та саджають в машину.  Скриншот із відео, що оприлюднили на пропагандистському каналі За  ЦЖР, Павла вперше незаконно затримали взимку 2022 року. Його утримували три тижні. Окупаційні правоохоронці погрожували ув'язнити чоловіка від 12 років до пожжиттєвого терміну.

Вдруге його викрали з будинку в Каховці на лівобережжі Херсона 26 липня 2023 року. 

За словами друзів Зозуленка, його забрали 9 військових РФ та вивезли у невідомому напрямку. 

  • – національно-визвольний рух та українська військово-політична сила, що ставить собі за мету побудову національної держави українців. Рух оформився під час Революції гідності (сам «ПС» вважає датою свого заснування 28 листопада 2013 року) як спілка правих організацій і окремих активістів.
  • Окупаційний суд Генічеська незаконно  чоловіку за участь у добровольчому батальйоні імені Номана Челебіджихана. Його “засудили” до 3-х років та 6 місяців ув'язнення в колонії суворого режиму.