Найбільш амбітна ціль парламентарів України — проголосувати за закріплення курсу на вступ до ЄС і НАТО в Основному законі країни

5 лет назад 0

Верховна Рада розпочала свою роботу, у понеділок, з планів на майбутній тиждень. Найбільш амбітна ціль парламентарів — проголосувати за закріплення курсу на вступ до ЄС і НАТО в Основному законі країни.

За словами голови фракції БПП Артура Герасимова, голосів назбирається набагато більше, ніж необхідних 300. При цьому депутат застеріг своїх колег — країна вступила у важкий передвиборчий період, тому закликав всіх утримуватися від популізму, агітації і спекуляцій на болючих проблемах суспільства.

Окрім цього, за словами Артура Герасимова, він отримав сигнали з областей, що певні партії займаються незаконним збором даних громадян і намагаються їх підкуповувати. Глава фракції БПП нагадав, що за підкуп виборців закон України передбачає кримінальну відповідальність: « Останнім часом іде багато сигналів майже з усіх областей України, що представники партії Батьківщина, яку очолює кандидат у Президенти Юлія Тимошенко, розпочала кампанію по підкупу виборців зі збором персональних даних. Хотів би нагадати, чим закінчується для рядових виконавців подібні ініціативи їхньої лідерки. У Кілії Одеської області зовсім нещодавно активістка “Батьківщини” була засуджена на 5.5 років ув'язнення саме за підкуп виборців під час виборів до ОТГ».