«Немає жодної перешкоди». Звільнення Херсона — питання часу — військовий експерт 

2 месяца назад 0

Офіцер Армії оборони Ізраїлю та військовий аналітик Ігаль Левін в інтерв'ю Радіо НВ заявив, що звільнення Збройними силами України Херсона — питання часу.

, що коли офіційно заявляють про звільнення населених пунктів, це означає, що ЗСУ там уже закріпилися і фронт розташований набагато далі.
«Такі офіційні заяви позитивні, добрі, не лише самим фактом, а розумінням того, що фронт рухається, наступ розвивається. Усі військові аналітики у світі (до речі, не лише в Україні) сходяться в консенсусі, що звільнення Херсона — це питання часу. Тобто це станеться», — констатував він.

Військовий експерт нагадав, що вже звільнено Давидів Брід і заявив, що перекидання Росією мобілізованих на лівий берег Херсонської області навряд чи допоможе втримати Херсон.

«Вони зрештою потраплять у цей величезний великий котел. Якісь там види озброєнь, нові оперативні плани, якісь підрозділи підготовані, які можуть щось провести, якісь наступальні операції — цього всього немає. Тому якщо ЗСУ вдало реалізовуватиме свій задум, немає жодної перешкоди, яка має якось втримати від звільнення Херсона», — запевнив Левін.

За даними голови Херсонської ОВА Ярослава Янушевича від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну ЗСУ звільнили 75 населених пунктів Херсонської області.

12 жовтня Оперативне командування Південь повідомило, що ЗСУ закріпилися у Нововасильівці, Новогригорівці, Новій Кам'янці, Трифонівці та Червоному у Бериславському районі Херсонської області.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.