Нижньосірогозцям знову забороняють поливати городи

1 месяц назад 0

Вода у водопровідних мережах Таврійська раптом стала відповідати санітарним нормам! «Сенсацію» повідомила у соцмережах «адміністрація Новокаховського міського округу». Не так давно, нагадаємо, після тривалого відключення світла воду у Таврійську пити було не можна.

Щоправда, окупанти називали іншу причину забруднення води — «підрив дамби Каховської ГЕС укронацистами». Чому організований ними теракт позначився на водопостачанні лише зараз, не казали. І от диво — «Промиті свердловини, почищені мережі, а також взяті проби. За результатами проб хіміко-бактеріологічної лабораторії «Облводканалу» якість води після проведених профілактичних робіт значно покращилась». Тим часом у Нижніх Сірогозах вода для пиття, може, і придатна, а от поливати городи нею не можна. Тамтешня окупаційна адміністрація, яку минулому році, забороняє.

Так і пише на своєму каналі: «У зв’язку з відкриттям сезону поливу звертаємо вашу увагу, що використання шлангів для поливу присадибних ділянок призводить до підвищеної витрати питної води, у результаті якої відбувається достатньо велике падіння тиску у мережах водопостачання, що в умовах дефіциту питної води призводить до її відсутності» . Отже, овочі нижньосірогозці знову змушені будуть купувати на базарі.

Богдан СТРАЖАК,