“Нові кадри” в міськраді: екс-регіонал став заступником очільника Херсона 

1 год назад 0

З повідомлення прес-служби Херсонської міськради стало відомо, що новим заступником міського голови Ігоря Колихаєва став депутат від його партії “Нам тут жити” В’ячеслав Білковський. 

Зокрема, з ним сьогодні “познайомилися” (як вказано в тексті прес-служби міськради) члени “транспортної” депутатської комісії. 

“…роботу комісії у 2022 році депутати вирішили розпочати зі знайомства з новим заступником міського голови В’ячеславом Білковським, його баченням розвитку транспорт ної галузі та дорожньої інфраструктури, роботу яких відтепер він координуватиме”, – вказано на сайті міської ради. 

Вочевидь, Білковський став виконуючим обов’язки заступника міського голови, так як його кандидатуру не було затверджено голосуванням депутатів. До цього депутат “колихаєвської політсили” значився радником очільника Херсона. Для В’ячеслава Білковського посада радника міського голови не нова. Він раніше був помічником Володимира Сальдо, коли останній був мером міста. 

Також Білковський був депутатом міськради четвертого скликання від “Партії регіонів”. Згодом працював в політсили “Самопоміч”, про що вказано в його останній декларації на порталі НАЗК. Зокрема, там вказано дохід від партії в розмірі трохи більше 51 тисячі гривень. Більше доходів минулого року в нового в.о. заступника Колихаєва не було. Натомість він вказав збереження на суму 45 тисяч доларів США. Щоправда, в іншій декларації за той же 2020 рік, яка була подана за місяць до останньої, вказана сума 55 тисяч доларів. 


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.