Новопризначений “міністр культури” окупованої частини Херсонщини почав свою діяльність з критики “попередників”

2 недели назад 0

Колишній ютубер під ніком “Бидло”, якого нещодавно росіяни призначили “міністром  культури Херсонської області”, Артем Лагойський дав своє перше інтерв’ю на новій посаді. Він розкритикував попереднього “міністра”, заявив про кризу в культурному житті окупованих громад Херсонщини та пообіцяв “підняти це все на новий рівень”. Як саме цей “підйом” здійснюватиметься, “Бидло” не зазначив.

Про це повідомляють кореспонденти  з посиланням на російські джерела.

“Я маю налагодити роботу відомства, яке перебувало в управлінській кризі. І максимально оперативно виконати ті завдання, які було заплановано на 2024 рік. Підкреслю — багато них навіть не починали виконуватись”, – зазначив Лагойський.

Тим самим “Бидло” відкрито критикує свого колишнього керівника та “міністра культури” Олександра Кузьменка. Останній лише нещодавно отримав звання “Заслужений діяч культури Російської Федерації”, тож самі окупанти заявляють, що його звільнення з посади стало дещо неочікуваним.

, що установи культури лівобережжя Херсонщини укомплектовані персоналом лише на 40%, тож кого Лагойський збирається “підіймати” – не зрозуміло. Наприклад, росіяни за весь час окупації так і не спромоглись надати приміщення для репетицій та виступів для багатостраждальних херсонських театралів-утікачів, котрі погодились на співпрацю із загарбниками та втекли на лівобережжя нашої області.

Сам Артем Лагойський до державної зради працював у Херсонському державному університеті, а також вів свій YouTube-канал під ніком “Бидло”. Докладніше про нього .