Окупаційний губернатор сальдо тепер дає поради і з агрономії

2 месяца назад 0

Господарі Володимира сальда, мабуть, хочуть, аби «губернатора» хоч трохи поважали, тому і вкладають у його брехливі вуста інформацію у найрізноманітніших експертних галузях. Дивіться, мовляв, який у вас керівник розумний. Тому, хто читає телеграм-канал колаборанта вперше, може навіть дивим здатись, що він і в історії «розуміється», і географію «знає», і прогноз погоди жителям лівобережжя «складає»… Днями майбутній в’язень Гааги ще й агрономом вирішив «попрацювати».

Про сівозміни, які треба впроваджувати після підриву росіянами Каховської ГЕС, зрадник розповів так: «З сівозміни пішли вологолюбиві культури: кукурудза, соя, ріпак. Взамін на 20% збільшились посіви озимих, соняшника і кормових культур. З плодово-ягідними і овоче-баштанними такого не станеться. Кращі херсонські кавуни ростуть на неполивних, або, як у нас говорять, богарних землях» . Бачили, як кавуни без поливу ростуть, шановні херсонці? А сальдо у своїх галюцинаціях бачив. Чи, може, кавуни з кактусами сплутав?

Окупаційне міністерство АПК тим часом теж гав не ловило. Поки сальдо роздавав поради агрономам, «міністр» санал адьяєв провів робочу нараду у Нижніх Сірогозах. На нараді говорили про «грандіозні» зміни, які принесли у сільське господарство окупанти. Найголовнішим успіхом стало те, повідомила окупаційна адміністрація «муніципального округу», що «проводиться активна робота з заміни посвідчень тракториста-машиніста і реєстраційних документів на самохідні машини, трактори і причепи до них» на документи російського зразка… «No comments!» — як кажуть «англо-сакси».

Богдан СТРАЖАК,