Окупаційний губернатор сальдо вкотре “взяв” Кринки

2 месяца назад 0

Мабуть, Володимир сальдо все ж переживає, що його заяві від 20 лютого про те, що «російські військові повністю звільнили село Кринки», досі не вірять, тому періодично це повторює. «Кринки повністю зачищені, — це вже цитата сальда від 29 лютого. — Всі територія повністю зачищена».

Поки наші військові з метою забезпечення безпеки підрозділів мовчать, слова «губернатора» спростовують… російські «воєнкори». Один з них на прізвисько «осетин» пише у Телеграм: «Нікуди хохли не просунулися у Кринках, вони там і були. Та і просуватись їм особливо нікуди. Кількість зсушників на лівому березі зменшилась, але все одно вони там присутні. По них щодня працюють, як можуть».

Опосередковано спростовує брехню сальда і окупаційний губернатор Севастополя міхаіл развозжаєв, який продовжує друкувати у своєму телеграм-каналі епітафії для окупантів, яких майже щодня ховають у місті. Про чергового загарбника Владислава Михайличенка він написав:
«Він був патріотом Росії, тому дуже радів поверненню Криму і Севастополя у склад Росії». Радість окупанта закінчилась на Херсонщині. «Молодший сержант загинув при виконанні бойового завдання у районі Кринків Херсонської області». — повідомив развозжаєв.

Богдан СТРАЖАК,