Окупанти посилено вербують молодь Херсонщини до своїх фейкових пропагандистських ЗМІ

1 месяц назад 0

Окупанти посилено вербують молодь  Херсонщини до свої фейкових пропагандистських ЗМІ.

Про це редакції  стало відомо з окупаційних джерел інформації.

На окупованих територіях Херсонщини російські загарбники активно займаються створенням фейкових локальних медіа для ізоляції інформаційного простору та поширення пропаганди. Ці медіа, фінансовані кремлем, мають виглядати як «голос місцевих жителів», проте їхніми редакціями керують росіяни, а створені вони були вже після захоплення регіону.

Для забезпечення своїх медіа кадрами окупанти організовують на окупованих територіях, зокрема в окупованому  Генічеську ,  медіашколи з безкоштовним навчанням. Під прикриттям благородної мети надання молоді можливості навчання та розвитку, вони насправді вербують місцевих підлітків для роботи на свої пропагандистські канали. Граючи на бажанні молодих людей стати відомими та незалежними від батьків, росіяни маніпулюють їхніми амбіціями, залучаючи до роботи у своїй інформаційній війні.

Ці медіашколи проводять тренінги та семінари, де підліткам розповідають про важливість журналістської роботи, але насправді їх навчають, як створювати фейкові новини та маніпулювати інформацією. Окупанти переконують молодь, що вони працюють на благо своїх громад, однак у реальності ці діти стають частиною кремлівської пропагандистської машини.

Російські пропагандисти використовують різні методи для залучення підлітків: 

  • обіцяють високі заробітки, 
  • кар'єрний ріст, 
  • можливість стати впливовими медійними особами. 

Вони створюють ілюзію незалежності та самостійності, але насправді контролюють кожен крок новоспечених «журналістів», змушуючи їх розповсюджувати дезінформацію та фейки по методичкам Кремля.

Важливо розуміти, що всі ці дії спрямовані на одне – розділити українське суспільство, створити атмосферу недовіри та хаосу. Використання молоді для поширення брехні та пропаганди є цинічним і аморальним кроком, який вкотре показує справжнє обличчя окупантів.

Таким чином, російські окупанти продовжують використовувати всі можливі засоби для пропаганди та маніпуляцій на тимчасово окупованих територіях Херсонщини. Їхні спроби залучити місцеву молодь до створення фейкових новин лише підкреслюють відчайдушність та аморальність їхньої політики.