Порошенко ініціював перевірку на поліграфі керівництва Укроборонпрому

5 лет назад 0

Президент відзначив, що звернеться до уряду щодо негайного фінансування міжнародного аудиту держконцерну.

Президент Петро Порошенко закликав уряд забезпечити організацію досліджень на поліграфі всього керівного складу державного концерну «Укроборонпром». Про це він заявив під час наради з секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олександром Турчиновим та заступником секретаря РНБО Сергієм Кривоносом.

«Ми звертаємося до уряду з проханням забезпечити організацію досліджень на поліграфі всього керівного складу Державного концерну «Укроборонпром». Окремо підготуйте списки тих, хто має пройти дослідження. Прошу включити туди і керівників державних підприємств оборонно-промислового комплексу – і керівників підприємств, і тих, хто відповідає за фінансову діяльність» , – наголосив Порошенко.

Так, він прийняв доповідь Кривоноса щодо пропозицій по перевірці Укроборонпрому та реформуванню оборонного сектора.

«У випадку виявлення підстав, прошу передати відповідні результати досліджень поліграфа або контррозвідці Служби безпеки Україна, або у правоохоронні органи. Якщо будуть виявленні ті чи інші обставини скоєння злочину» , – підкреслив президент.

За його словами, на підставі рекомендацій Кривоноса звернеться до уряду щодо негайного фінансування міжнародного аудиту держконцерну. Він додав, що рішення має бути прийнято вже в квітні.

Також Порошенко відзначив, що окремо мають бути проведені перевірки Державною аудиторською службою та доручив доповісти йому про строки початку перевірки. Він заявив, що перевірку діяльності Укроборонпрому має провести Рахункова палата України.