Представник Путіна Кирієнко особисто готував «референдум» в Херсоні – ОВА

9 месяцев назад 0

До Херсону для підготовки псевдореферендуму нібито приїздив заступник голови Адміністрації президента Російської Федерації Сергій Кирієнко.

Джерело: Херсонська обласна військова адміністрація у ранковому звіті з посиланням на російські медіа

Дослівно:  "У російських ЗМІ з’явилася інформація, що до Херсону для підготовки "референдуму" прибув заступник голови Адміністрації РФ С. Кирієнко. Крім того, чиновник збирається запустити в місті конкурс "Лідери відродження", який влаштували, як заявляється, для "формування нової еліти регіону".

Деталі: 21 вересня деякі ресурси повідомляли, що Кирієнко, який у Кремлі відповідає за внутрішню політику, нібито прибув до Херсона для підготовки так званого "референдуму" попри "вкрай напружену та не просту фронтову обстановку в Херсонській області".

Пропагандисти стверджували, що Кирієнко особисто вирушив до адміністративної столиці "майбутнього російського регіону" для того, щоб запустити там конкурс "Лідери Відродження" для формування "нової регіональної еліти".

А на зустрічі з місцевими чиновниками він нібито обговорював підготовку до "референдуму". 

Нагадаємо : Кирієнко вже бував на окупованій частині Херсонської області цього літа.

23 вересня на окупованих територіях Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей загарбники почали незаконні й фіктивні "референдуми" про "входження" захопелних земель у склад РФ.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.