Президент відзначив українських бійців на Донеччині та Херсонському напрямку

1 год назад 0

Президент Володимир Зеленський подякував українським захисникам та захисницям за результати і стійкість на Донеччині та влучність на Херсонському напрямку.
Як передає , про це він сказав у .

“Хочу сьогодні, як і завжди, відзначити наших бійців. Усіх, хто б’ється за нашу державу. 56-та і 57-ма окремі мотопіхотні бригади – дякую вам, хлопці! Дякую за силу та стійкість в обороні Бахмута! Воїни 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, десантники «Сімдесятдев?ятки», морпіхи 35-ї та 36-ї окремих бригад, 74-й окремий розвідбат, наші артилеристи 55-ї бригади «Запорізька Січ» – я радий, що можу незмінно дякувати вам за результати, за міцність, за стійкість на Донеччині!” — сказав Зеленський.

Також він згадав про бійців на Херсонському напрямку.
“Херсонський напрямок… 406-та окрема артилерійська бригада і 131-й окремий розвідбат – молодці, хлопці! Незмінно влучні, незмінно сильні! Дякую кожному й кожній, хто зараз у бою! Слава всім, хто захищає незалежність нашої держави”, — підкреслив Президент.
Як повідомлялося, упродовж доби російські війська завдали 13 авіаційних та 4 ракетних удари по Україні, здійснили безуспішні наступальні дії на Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках.

Фото: ОП