Приблизно 40 тис. російських окупантів, які мають добру підготовку та боєздатність, перебувають у Херсоні та на околицях — подробиці від Буданова

1 месяц назад 0

У Херсоні перебувають найбільш підготовлені та найбільш боєздатні російські підрозділи. Про це в інтерв’ю американському виданню The War Zone  начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, інформує .

За його словами, велика частина сил країни-терориста, що перебувають на тимчасово окупованій території Херсонської області, — це повітряно-десантні війська, сили спеціального призначення та морська піхота. Буданов зазначив, що це найбільш боєздатні підрозділи, які є в Росії. Він звернув увагу, що ці підрозділи складають кістяк угруповання, яке також посилюється мобілізованими.

“Бойова складова, тобто підрозділи, які можуть становити будь-яку небезпеку для нас — це приблизно 40 тисяч. Херсон перебуває в середині цього угруповання. Це війська в Херсоні, в районах західного берега Дніпра, а також війська, які дислокуються на східному березі”, — повідомив Кирило Буданов.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.