Приходили вночі, голосували за сусідів: Толоконніков розповів про незаконні вибори на лівобережжі Херсонщини

1 месяц назад 0

На лівобережжі Херсонщини представники окупаційних мобільних виборчкомів приходили до місцевих жителів вночі. Також вони просили проголосувати за сусідів і родичів.

Про це повідомив начальник управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОВА Олександр Толоконніков у телемарафоні “Єдині новини”.

“Коли люди не проголосували вдень до них повторно приходять вже вночі з озброєними окупантами, тоді в людей звичайно немає шансів не проголосувати” , – додав речник.

Також Толоконніков зазначив, що, відомо про випадки, коли людей просили голосувати за сусідів, родичів. 

За його словами, через те, що місцеві жителі неохоче йдуть на незаконні вибори президента РФ на окупованій території Херсонщини, тому російські окупанти зупиняють на блокпостах і направляють людей одразу на виборчі дільниці. 

“Окрім цього, намагаються затягнути людей на “шоу” їжею, ставлять сцени звісно приходять колаборанти”,  – сказав Олександр Толоконніков.

Росія встановила на окупованих територіях України воєнний стан і попри це проводить нелегітимні вибори президента РФ. З 27 по 29 лютого голосував один округ, а з 1 по 3 березня – інший. Дострокове голосування на окупованих територіях триватиме до 17 березня.

В ефірі “Вгору” Юрій Соболевський повідомив, що вибори президента РФ не мають юридичної сили. Вони несуть небезпеку для людей, які залишаються на лівобережжі Херсонщини.

Речник Держдепартаменту США, Генеральний секретар ООН, очільники з двадцяти країн комітетів закордонних справ засудили проведення виборів президента РФ на окупованих територіях України. 

Британська розвідка зазначала, що імовірно, що окупаційна влада на окупованих територіях заявить про високу явку виборців із переважною підтримкою Путіна.