Прокурор у Новій Каховці вчинив злочин

2 недели назад 0

07 квітня 2021 року Херсонський апеляційний суд, від імені України, зобов’язав прокурора, Юлію Зінкевич, виключити підозру відносно директора місцевого ліцею.
Вказане рішення вступило в силу негайно, але до цього часу прокурором не виконано. З цього приводу висловився місцевий адвокат, Сергій Яковенко, на своїй сторінці у Фейсбук:
Гра в шахи чи гра людською долею???
Таке питання в мене виникло, коли вивчив ситуацію у м.Нова Каховка, де прокурор, Юлія Зінкевич, намагалась безпідставно притягнути до кримінальної відповідальності керівника одного з учбових закладів міста і чогось саме в той час, коли людина вирішила обиратись до обласної ради. Плани щодо участі у виборах довелось змінити, адже у науковця виникла потреба змагатись з прокурором у суді за свою невинуватість щодо підозри у службових підробках.
Дивна річ для нашої країни, але за результатом розгляду справи прокурор науковцю програв і судовим рішенням, від 07 квітня 2021 року, Ю. Зінкевич зобов’язали виключити з реєстру підозру відносно науковця.
Маю думку, що лише професійна гра в шахи, якою захоплюється Юлія Зінкевич, спонукала її НЕ ВИКОНУВАТИ РІШЕННЯ СУДУ, а продовжити змагання з керівником учбового закладу.
З квітня і до цього часу в учбовому закладі поліцейський за поліцейським, перевірка за перевіркою і все це лише шахові комбінації аби знайти хоч щось, що має врятувати репутацію прокурора від програної справи.
Останнє дійство перевершує всі очікування: керівника учбового закладу намагаються тепер звинуватити у вимаганні коштів за навчання !!!…що надходили за договором, за понад нормовані години викладання, у відповідності до Закону та за розпорядженням місцевої влади.
Хочеться нагадати прокурору Ю.Зінкевич, що гра в шахи від гри з людськими долями відрізняється відповідальністю.
Тож сьогодні, за відповідною заявою, ДБР має з’ясувати, чого прокурор вчиняє злочин, починаючи з 07 квітня 2021 року і до цього часу не виконує рішення суду та шукає можливість, зловживаючи службовим становищем, вліпити нову підозру людині з надуманих підстав.
До Вашого відома друзі, судові рішення щодо програшу прокурора в суді.
Крім того, Верховний Суд України своїм судовим рішенням відхилив касацію прокурора, звернувши її увагу, що мала б знати, які рішення не оскаржуються згідно діючого КПК України.
https://reyestr.court.gov.ua/Review/96091812
https://reyestr.court.gov.ua/Review/96788065
P. s. Жодне переслідування не має впливати на долю ліцею : http://nk-online.com.ua/novokahovskij-akademichniy-liczej-spektr-vidznachiv-20-richnij-yuvilej/
Ми також отримали пояснення від директора Академічного ліцею «Спектр» Тетяни Долецької, в якому вона на кількох сторінках доводить, що учні ліцею мають повне право на отримання додаткових знань, факультативних уроків і вся ця ситуація регулюється законами України та розпорядженнями місцевої влади.
Результати ЗНО випускників ліцею, список вузів, до яких вони поступають, перевершують результати інших навчальних закладів і Нової Каховки, і Херсона. Тож варто ставити питання: як довго ще триватиме протистояння правоохоронної системи та педагогічного колективу у Новій Каховці? Кому це на користь? І коли й чим все закінчиться?
Сподіваємося, отримати відповіді на ці питання від прокурора Херсонської області Володимира Калюги та Новокаховського міського голови Володимира Коваленка.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.