Росіяни почали святкувати “День перемоги” на лівобережжі Херсонщини на тиждень раніше

3 недели назад 0

Окупанти не дочекались свого сакрального свята “Дня Перемоги” та вирішили зігнати місцевих школярів на акцію “Безсмертний полк” за тиждень до 9 травня. Учнів одразу двох шкіл окупованого Генічеська змусили маршувати з радянськими та російськими прапорами, носити військову форму ну і, звичайно ж, помістити портрети своїх померлих родичів на палиці. У “святкових” заходах, згідно з фото, взяли участь учні всіх класів, починаючи з найменших.

Про це повідомляють кореспонденти  з посиланням на російські джерела.

2 травня, напередодні Дня Перемоги, у Генічеській школі №4 та Генічеській санаторній загальноосвітній школі-інтернаті відбувся захід, присвячений пам’яті Героїв Великої Вітчизняної війни — Всеросійська акція «Безсмертний полк». Як повідомили у Міністерстві освіти Херсонської області, учні пронесли портрети своїх дідів та прадідів, а загін юнармійців «Сармат» почав працювати з портретами наших колишніх вчителів — ветеранів Великої Вітчизняної війни” , – йдеться у повідомленні. 

Цікаво, що акцію “Безсмертний полк” на території РФ цього року офіційно скасували нібито з “питань безпеки”. Це рішення чомусь не розповсюджується на окуповані території України, зокрема Херсонщину, хоча Генічеськ знаходиться лише в кількох сотнях кілометрах від зони активних бойових дій. Також не зрозуміло, чому росіяни почали своє “святкування” аж на тиждень раніше. Скоріш за все, 9 травня вони влаштують ще одну ходу, але вже з батьками учнів, яких вони зігнали на мітинг 2 травня.